Szukaj
MENU

Nasza jakość

Stawiamy na jakość, podstawowym narzędziem pracy w naszej pracowni jest ploter fotograficzny firmy  EPSON SureColor SC-P9500, podłoża do druku Hahnemühle, Tecco oraz płótna Imprime.
Ploter drukuje z użyciem dwunastu tuszy pigmentowych jednocześnie! Opracowany przez firmę Epson zestaw atramentów UltraChrome Pro12 z technologią K3 pozwala na jednoczesne drukowanie przy użyciu obu czarnych atramentów i zawiera kolor pomarańczowy, zielony i fioletowy, co zapewnia imponującą dokładność odwzorowania kolorów.
Epson SC-P9500 to najnowszy model drukarki stworzony dla profesjonalnych fotografów, artystów wymagających najwyższej jakości druku oraz reprodukcji dzieł sztuki dla muzeów.
Dodajmy, że EPSON SureColor SC-P9500 potrafi obsłużyć szeroką przestrzeń barw AdobeRGB oraz oferuje szeroką przestrzeń kolorów z 99% pokryciem skali Pantone.
Druk oparty o tusze pigmentowe charakteryzuje się zdecydowanie wyższą trwałością niż druk z pomocą tuszy barwnikowych, jakie znajdziemy w zdecydowanej większości drukarek. Jeśli chcemy wydruk na lata to tylko pigment Epson 200 lat w kolorze i 400 lat w czerni i bieli. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych tuszy firmy Epson UltraChrome Pro12 z technologią K3. Nie jest to tanie rozwiązanie, ale daje pewność powtarzalności wydruków i najwyższej jakości.
Nieodłącznym elementem wysokiej jakości usług drukarskich są profile ICC papierów. Profile indywidualne, przygotowane pod konkretną drukarkę, tusz i papier gwarantują możliwie wysoką akuratność oddania kolorów.